Астролог дала прогноз на грудень / facebook.com/GeneralStaff.ua

Астролог Наталія Власенко зробила прогноз для України на грудень 2022 року і з'ясувала, що на нас чекає непростий період. За її словами, планети вказують на те, що Україна ніби йде трохи не туди через те, що хтось сильно втручається до нас із закордону, але по суті помічником не є.

"Всі крутяться навколо "дрібних" проблем, і не бачать головної. Можуть бути обміни полоненими. Всі швиденько відводять активи закордон або скуповують валюту, знімають гроші з рахунків. Можуть бути великі військові втрати на східних напрямках у однієї зі сторін. Очікуємо в першу половину грудня якусь кризу або ускладнення ситуації. Але в той же час це потрібно для стабілізації економіки, хаосу не допустять. Нове щільне співробітництво з кимось може дати важливий результат, а якщо якась співпраця буде розірвана - не дуже добре для нас", - написала Власенко на своїй сторінці в Instagram.

Також вона додала, що в грудні можуть бути нові епідемії, підвищення захворюваності. 

Відео дня

"Запасайтеся продуктами, водою, майте готівку, купуйте валюту або золото", - уточнила експерт.

Крім того, як зазначила Власенко, можуть бути нові міграції. Астролог закликала ні до чого не прив'язуватися, бо те, що нам дуже необхідно, у нас можуть відібрати.

Нагадаємо, раніше астролог дала прогноз на найближчий час.

Вас також можуть зацікавити новини: