этот материал доступен на русском

Коли День сина 2020: дата, історія та традиції

12:30, 27 травня 2020
Свята
8983 0
Коли відзначають День сина / фото ua.depositphotos.com

Щороку по всьому світу відзначають День синів (або День сина). Це свято менш відоме, ніж, наприклад,  День матері і День батька, однак теж має важливе значення.

Створювалося свято Дня синів з метою об’єднати рідних людей, звернути увагу на цінність сімейних стосунків і на те, що рідніших за них у світі нікого немає й не буде.

Коли День синів у 2020 році

Читайте такожДень батька в Україні: коли святкують

День синів – неофіційне свято та його історія поки що недовга. Однак останнім часом воно набуває все більшої популярності.  

Святкується це добре сімейне свято кожного року 22 листопада. Водночас існує ще й другий варіант дати свята – 25 листопада. Це пов’язано з тим, що офіційної дати, присвяченої цьому дню наразі ще немає. Незважаючи на це, багато хто віддає перевагу першому дню.

День сина: історія та традиції

Свято День синів є дуже молодим. Про історію його походження знають украй мало. Прийнято вважати, що воно продовжує традиції вже звичних та усталених святкувань, присвячених матері та батькові.

День сина 2020 - дата свята/ фото ua.depositphotos.com

Як такі, традиції святкування цього дня ще не сформувалися, тому у кожної родини є прекрасна можливість зробити його особливим, відзначати його по-своєму й можливо заснувати нову традицію, яка посилить зв’язок між родичами.

Доречними у це свято, звісно ж, будуть привітання для синів. Так, зворушливі вітальні рядки матерів, що зустрічаються на форумах, часто представлені як молитва за сина. Не менш яскравими є також стримані емоції у привітаннях батьків своїм чинам, у яких висловлюється гордість за досягнуті синами успіхи і сподівання на підтримку мужності на всьому подальшому життєвому шляху дитини, навіть ставши чоловіком.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #свята