Молитви за воїнів / фото ua.depositphotos.com

У всі часи віра допомагала людині пережити важкі роки. Під час війни всі віруючі українці звертаються до Бога. Ми просимо у Бога захисту і благодаті для наших воїнів, щоб всі вони повернулися здоровими і неушкодженими, а на полі битви їх супроводжувала удача.

Хорошим днем для молитви за воїнів буде 9 серпня - день пам'яті святого Пантелеймона, який вважається покровителем воїнів. Проте, молитися можна в будь-який день. Робити це можна як в церкві, так і вдома наодинці з собою. Перед проголошенням молитви прочитайте її кілька разів, щоб не запинатися.

Сильна молитва за українських воїнів

Боже Великий, Боже Всесильний! Ми, грішні діти твої, в покорі сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче! Прости провини наші і провини батьків, дідів і прадідів наших. Прийми нині, благаємо тебе, щиру молитву нашу і подяку нашу за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання сердець наших. Благослови нашу Батьківщину Україну, перемогу над ворогом, долю і щастя їй дай. Премилостивий Господи, всім, хто вдається до Тебе з благанням, подай милість Твою. Благаємо Тебе, Боже, за воїнів і захисників, за братів і сестер наших і за всіх тих, хто потребує твого милосердя і допомоги твоєї. З'єднай нас всіх в єдину велику Христову сім'ю, щоб всі люди України нашою єдністю і перемогами славили величне ім'я твоє завжди, і нині, і завжди, і на віки віків. Амінь.

Відео дня

Молитва за воїнів великомученику Георгію Побідоносцю

Святий, славний і всехвальний великомученику Георгіє! Зібранні в храмі твоєму і перед іконою твоєю святою поклоняється людіє, молимо Тебе, відомий бажання нашого заступаю, моли з нами і про нас благаємо від свого милостиню Бога, так милостиво почує нас, які просять його милостиню, і не залишить вся наша до спасіння і житія нужденна прохання, і дарує країні нашій перемогу на опротестовния; і паки, припадаючи, молимо Тебе, Святий побідоносче: зміцни даною тобі благодаттю у бранех православне воїнство, зруйнуй сили востающих ворогів, так посоромляться і посоромляться, і зухвалість їх так зламається, і так відведуть, яко ми маємо божественну допомогу, і всім, в скорботі і обставині сущим, многомощное яви своє заступництво. Умоли Господа Бога, всієї тварі Творця, ізбавіті нас від вічного муки, так прославляємо Отця, і Сина, і Святого Духа і твоє сповідуємо заступництво нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва про благословення Захисників України

Предвічний Творче, Боже миру і добра, своєю незбагненною силою стань сьогодні на захист твоїх вірних синів і дочок, які, ризикуючи власним життям, стали на захист свого народу.

Будь для кожного з них силою і міццю, вірною опорою в момент випробувань і світлим горизонтом в сутінках загроз. Увінчай їх зусилля перемогою добра над злом, правди над брехнею, справедливості над образою. Підведи кожного, хто спіткнеться; поверни кожного, хто загубиться; повесели кожного, зраненого серцем; Воскресіння даруй всім полеглим за своїх братів і сестер. Зроби їх надійною опорою для українського народу - його щитом і його надією. А в грізному клекіт бою дай кожному з них сили і відваги не зійти з дороги, що веде до остаточної перемоги.

Боже, нехай буде завтра, і нехай буде мирний Світанок, а на його сторожі нехай вірно стоїть відважний захисник України — український воїн! Амінь.

Молитва Богородиці для жінок за чоловіка-військового

Про Пречиста Діво, Мати Господа Всевишніх сил, Неба і землі козацької цариці! Прийми мою, раби Божої (ім'я) молитву за чоловіка мого, і захисти нас, недостойних рабів Твоїх, і вознеси молитви наші до Престолу Бога і Сина Твого, щоб був милостивий до брехні нашим І послав благодать Свою до тих, хто шанує Всечесне ім'я Твоє і з вірою і любов'ю кланяється благовісної ікони твоєї. Будь милосердна до раба Божого (ім'я) і захисти його свою силою! Бо молюся до Тебе Пречиста і непорочна Діва як до всемогутньої заступниці і винуватиці спасіння нашого! Збережи соборність землі нашої Україноросійської, покрий нас святим Твоїм Омофором від зазіхання злих нечистих сил і всякого супостата, нехай буде в країні нашій правда Господня, і нехай збережеться в народі нашому святодідська мова і звичаї. Амінь.

Вас також можуть зацікавити новини: