Співачки міцно дружать досі / Instagram Ассія Ахат

Цього року виповнюється 25 років пісні «Ти мій» Ірини Білик – одному з головних хітів в історії української поп-музики. Пісня вийшла в 1995 році на альбомі «Нова», який назавжди змінив і задав вектор українській сцені. Ассія Ахат, близька подруга Ірини, записала свою версію легендарного хіта. Пісня отримала нове дихання, більш сучасне звучання і невід'ємну рису творчості Ассії – партію на скрипці.

Ассія Ахат розповідає, що почула цю пісню незадовго після її виходу. На той момент вона не знала, хто її співає і не здогадувалася, наскільки популярною вона буде. Але вже тоді співачка закохалася в мелодію і текст. Вона відчула емоції обох героїнь пісні і зрозуміла, що подібні ситуації виникають у мільйонів жінок. А значить, пісні судилося увійти в історію. Незабаром Ассія познайомилася з самою Іриною Білик. Співачки міцно дружать досі.

Читайте такожАктор, зірка "Спіймати Кайдаша" Тарас Цимбалюк: після інституту ти нікому не потрібен... поки не відростив волосся я грав лише бандитів та охоронців "Ашану"

І дійсно, минуло 25 років, а пісня живе повним життям. Її досі можна почути по радіо, її регулярно виконують на телевізійних талант-шоу. А тепер вона отримала ще одне життя, завдяки каверу Ассії Ахат.

Ассія Ахат зізнається, що творчість Ірини Білик і, особливо ця пісня, зіграли поворотну роль в її житті. 

«Я довгий час займалася класикою і не дуже розбиралася в українській поп-музиці. Але одного разу, дуже давно, відпочиваючи на природі з друзями, я почула весь альбом Ірини Білик. Я була шокована як самозабутньо всі мої друзі підспівували»Ти мій". Така красива мелодія і прості слова від чистого серця. Пісня живе і улюблена всіма нами довгі роки. Зараз мені хотілося додати в неї своє бачення, осучаснити, але разом з тим зберегти первісне чарівність, завдяки якому цей трек люблять і співають вже 25 років. І головне - щоб сподобалося моїй подрузі, автору, Ірині Білик", - прокоментувала Ассія Ахат.

Ірина Білик вже почула нову версію своєї пісні і залишилася в захваті.

"Мені дуже приємно, коли мої колеги, а тим більше подружки, такі як Ассія Ахат, висловлюють бажання виконати мої пісню. Я знаю креативність Ассії як у творчості, так і в підборі сценічних костюмів. Вона дуже незвичайна жінка. Я очікувала що це буде щось неймовірне і зовсім не схоже на те, що виконувала я. і я дійсно можу сказати: «Браво, Ассія! Браво всім, хто брав участь у підготовці мого хіта!». Я думаю, цей кавер не пройде непоміченим", - прокоментувала співачка. Ірина також додала, що планує виконати «Ти мій» на своєму грандіозному концерті в Палаці Україна і запрошує Асію виступити з нею.

Альбом "Нова«, до якого увійшла пісня» Ти мій", став третім студійником Ірини Білик. Тоді Ірина показала, що сучасна українська поп-музика може звучати свіжо, експериментально, але водночас залишатися непідвладною часу. Що і довів успіх хіта "Ти мій".

Саунд-продюсером кавера став Томаш Лукач, відомий український професіонал. На його рахунку робота з такими зірками як Віра Брежнєва, LOBODA, група D. Lemma і багатьма іншими.

Ассія Ахат-співачка, яка фігурує в чартах Billboard, відома як в Україні, так і за кордоном. Відмітна риса творчості Ассії-віртуозне використання скрипки, на якій співачка грає з п'яти років.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram