Який мультфільм вибрати для дитини / depositphotos.com

Психологи стверджують, що батьки, які дивляться мультики разом зі своїми дітьми, швидше і краще дізнаються про внутрішній світ дитини. Під час перегляду потрібно звертати увагу на реакцію малюка - з яким героєм він себе асоціює, що йому подобається в сюжеті, а що - ні. Так у вас вийде бути дитині не тільки батьками, а й друзями. 

До того ж, існують мультики, які варто подивитися дорослим, так як вони наповнені глибоким філософським змістом.

Кунг-фу панда

Історія про те, як головний герой - незграбний панда По хоче стати майстром кунг-фу.

Kung Fu Panda / Кадр з мультфільму

Мультфільм розкриває особистість персонажа з декількох сторін і несе головний посил - не існує ніяких "чарівних пігулок" для досягнення своєї мети. Батьки, подивившись фільм, зможуть зрозуміти, що потрібно враховувати бажання і здібності дитини, а не робити з нього того, ким він повинен стати на вашу думку.

Як приручити дракона

Розповідь починається з того, як десь в Скандинавії маленький хлопчик за допомогою катапульти збиває одного з найбільш небезпечних драконів, але замість того, щоб убити, вирішує приручити його.

How to Train Your Dragon / Кадр з мультфільму

Творці мультфільму звертаються до глядачів з важливим посланням - звернути увагу на характер дитини і її поведінку. Головна думка, закладена в сюжет - приймайте дітей такими, якими вони є і не вимагайте, щоб вони виправдовували ваші очікування. Пам'ятайте про те, що сила не тільки в м'язах, розвивайте в своєму малюку те, що закладено природою.

Бридкий я

Лиходій Грю - людина, яка здобула популярність завдяки крадіжці Статуї Свободи. У головного героя є конкурент, якого Грю повинен перемогти. І всі думки персонажа були тільки про це, поки в його житті не з'явилися діти.

Despicable Me / Кадр з мультфільму

Психологи вважають, що даний мультфільм - один з кращих для будь-якого віку. У легкій і жартівливій формі творці показують, як багато може зробити дитина заради того, щоб батьки нею пишалися. А також говорять про те, що навіть самий відчайдушний лиходій стане добрим, якщо відчує, що його люблять.

ВАЛЛ-І

Знаменитий мультфільм від студії Walt Disney, сюжет якого розгортається в далекому майбутньому, коли на Землі залишилися тільки роботи.

WALL-E / Кадр з мультфільму

Швидше за все, такий мультик більше сподобається саме дорослим. Дитина здивується фантастичному світу, забавним жартам і химерному вигляду героїв. Але люди старшого віку обов'язково зрозуміють філософію мультфільму. Ця картина про роботів і людей, про наші страхи і побоювання, про найщиріші почуття і про справжні цінності.

Король Лев

Прем'єра мультфільму відбулася в 1994 році і вже тоді він став культовим. Дії відбуваються в африканській савані, де править лев Мустафа. У нього народжується спадкоємець Сімба і всі звірі цьому раді, крім рідного брата Мустафи.

The Lion King / Кадр з мультфільму

Якщо ви не бачили цей мультфільм - ми однозначно рекомендуємо його до перегляду. У ньому описані абсолютно всі складові нашого життя: відносини з рідними, пошук себе, вірність і підлість людей навколо. Подивившись його, ви зможете поговорити з дитиною про те, як важлива справедливість і сила духу. 

Важливе уточнення: якщо ваша дитина зовсім маленька, будьте обережні - сцену, де гине Мустафа, не кожен дорослий переносить спокійно, не кажучи вже про дітей.

Читайте також: