Кращі сорти помідор / фото depositphotos.com

Кожен власник своєї ділянки мріє знайти ідеальний сорт томатів, щоб овочі приносили багатий урожай, були смачними, не хворіли і довго зберігалися. УНІАН назвав найкращі сорти помідорів, які можна купити в Україні. У нашій добірці перераховані червоні, рожеві, жовті і чорні сорти.

Раніше ми називали найбільш ранні сорти огірків, які обожнюють українські дачники.

Монгольський карлик

Дуже ранній і невибагливий сорт, який не потрібно пасинкувати і підв'язувати. Кущі дуже широкі, тому їх потрібно садити на великій відстані. Плоди великі і смачні, ростуть на кущі дуже густо.

Відео дня

Де-барао царський

Невибагливий середньостиглий сорт помідорів, який приживається на будь-якому грунті. Плоди великі, акуратної форми, дуже смачні. Помідори Де-барао прекрасно підходять для консервування і засолювання. Бувають різних кольорів, від чорного до рожевого. 

Ось як відгукуються про цей сорт дачники:

Універсальний і надійний сорт, стійкий до різних захворювань, в тому числі і до фітофторозу. Помідори класні. Є мінус - висота рослини. Доводиться підв'язувати.

Цукровий бізон

Томати Цукровий бізон великі, рожеві і схожі за формою на серце. Сорт високоврожайний і дуже стійкий до хвороб. Більше підходить для теплиць, хоча можна вирощувати і у відкритому грунті. Цінується серед дачників за яскравий цукровий смак, щільну м'якоть і непередаваний аромат.

Чорний Китай

Це сучасний сорт чорних томатів родом з азіатських країн. Помідори Чорний Китай відрізняються дуже приємним смаком з легкою фруктовою ноткою. Також цінуються за хороший імунітет до поширених в Україні хвороб. Виростають високими з міцним стеблом. Потребують підв'язки. 

Ось як відгукуються про сорт Чорний Китай покупці:

Томати незвичайні зовні, але дуже смачні. Красиво виглядають в салатах. Дуже великі плоди, по 300-400 г вагою кожен.

Кращі сорти помідор в Україні / фото depositphotos.com

Орлине серце

Серцеподібні ранні рожеві томати з дуже великими плодами. Сорт високоврожайний, підходить для великої родини. Майже 100% насіння сходить. Помідори дуже соковиті і м'ясисті, добре підходять для виготовлення томатного соку. Сорт не боїться посухи, але не дуже любить морози.

Зінуля

Сорт рожевих томатів Зінуля дуже скоростиглий і неймовірно врожайний. Плодів на одному кущі дуже багато. Дає стабільний багатий урожай в будь-яких погодних умовах, стійкий до хвороб. Цінується дачниками за великі і дуже солодкі плоди з приємною овочевою кислинкою. Про сорт Зінуля відгукуються так:

Помідори дуже сподобалися за смаком - м'ясисті, солодкуваті. А розмір просто здивував. Були помідори навіть по 1 кг, і на кущах їх багато. Урожайність завжди стабільна з року в рік.

Медовий спас

Це один з найсмачніших в Україні сортів жовтих помідорів. Помідори Медовий спас високоврожайні і невибагливі у догляді. Плоди дуже великі і неймовірно солодкі, з легким карамельним післясмаком. З одного куща можна зібрати приблизно 5 кілограм томатів. Самі кущі невисокі, але краще ростуть з опорою.

Дачники, які вирощували помідори Медовий спас, відгукуються про них так:

Сорт дуже урожайний і дуже подобається дітям. М'якоть Медового спаса схожа на масло. Настільки він м'ясистий і смачний, хоч на хліб намазуй. Помідори соковиті і в міру солодкі.

Вас також можуть зацікавити новини: