Іноземні журналісти в захваті від Олександра "Терена" Будька / Скріншот Instagram

Звістка про те, що ветеран війни Олександр "Терен" Будько стане головним героєм шоу "Холостяк" у 13 сезоні, розлетілася по усьому світу. Іноземні медіа написали про військового та висловили свій захват від нього.

Журналісти топових світових видань назвали "Терена" бездоганним героєм для романтичного шоу в умовах війни і не тільки. Статті про ветерана опубліковані у британському The Guardian та американському Variety.

"Герой війни з багатьма нагородами, як Олександр Терен, достатньо сильний, щоб воювати за свою країну, але достатньо чутливий, щоб танцювати балет, – це ідеальний холостяк, якого тільки можна собі уявити. Дівчата, це підпал!", – написали у The Guardian.

Відео дня
Скріншот Instagram

Також у статті зазначається, що з початком повномасштабного вторгнення Україна стала зовсім іншою державою. Це і має показати новий сезон "Холостяка". Журналісти вважають, що Будько надихає українців і назвали його досягнення у військовій справі "дивовижними". Як відомо, захисник пішов на фронт добровольцем, а за пів року його підвищили до командира взводу.

"Мати таку натхненну людину, як Олександр у ролі холостяка цього сезону – це неймовірно захопливо. Ми не сумніваємося, що він буде надзвичайно популярним не тільки серед учасниць, а й серед глядачів", – зазначив Ендрю Зейн – старший віцепрезидент Warner Bros.

На останок, медійники додають, що 13 сезон шоу буде найвдалішим в історії шоу. Вони думають, що його успіх буде настільки високим, що сенсу знімати наступні сезони не буде.

Нагадаємо, раніше новий "холостяк" Олександр Терен відповів, чи готовий стати батьком.

Вас також можуть зацікавити новини: