Олександр "Терен" Будько готовий стати батьком для нерідної дитини / Скріншот Instagram

Ветеран війни, головний герой нового сезону шоу "Холостяк" Олександр "Терен" Будько розповів про своє бачення стосунків, які планує побудувати на проєкту. Зокрема, знаменитість відповів, чи готовий до народження дітей.

Будько зізнався, що мріє про велику родину. Військовий також пояснив, як поставиться до того, що у його обраниці буде дитина від попереднього чоловіка.

За словами "Терена", його це не лякає. Він переконаний, що діти не можуть бути завадою для побудови стосунків. Однак "холостяк" жартома додав, що дитина не повинна бути старшою за нього.

Відео дня

"Я завжди мріяв про велику родину. Тому, якщо я закохаюся в жінку, в якої вже є діти, я готовий стати люблячим батьком. Головне, щоб дитина не була старшою за мене", – вказав Олександр.

"Холостяк" Олександр "Терен" / Скріншот Instagram

Що відомо про новий сезон шоу "Холостяк"

Про старт нового сезону оголосили у травні цього року. Після того як телеканал СТБ представив нового "холостяка", українки обвалили сайт. Лише за добу надійшло понад 500 заявок від жінок.

Головний герой 13 сезону – Олександр Будько на позивний "Терен", який втратив обидві кінцівки під час виконання бойового завдання на фронті. За його словами, він шукає україномовну дівчину, яка розуміє та приймає людей з інвалідністю. Раніше Олександр підкреслював, що не будуватиме стосунків з тією, хто стереотипно ставить до ветеранів війни.

Також він додавав, що в нього немає ідеалу краси. Єдине, що важливо для нього – це щирість та чесність дівчини, яка не йде на проєкт за популярністю. Прем'єра нового сезону очікується вже восени цього року.

Нагадаємо, раніше Григорій Решетник відповів, чи буде новий сезон "Холостячки".

Вас також можуть зацікавити новини: