Григорій Решетник заявив, що новій "Холостячці" – бути / Скріншот Instagram

Український ведучий Григорій Решетник розповів про новий сезон популярного шоу "Холостячка", де чоловіки борються за серце відомої українки. Знаменитість відповів, чи варто глядачам очікувати на новий сезон.

За словами ведучого, у період повномасштабного вторгнення складно готувати одразу два проєкти про кохання. Як відомо, зараз телеканал СТБ працює над створенням 13 сезону "Холостяка". Проте Решетник запевнив, що нову "Холостячку" шанувальники також побачать.

"Холостячці" бути, адже в нас ще багато талановитих холостячок, які шукають своє кохання. Ми завжди вагаємося: "Холостяк" чи "Холостячка". Однак хочеться дати шанс й ощасливити якомога більше жінок України. Тому "Холостяк" один, а претенденток на його серце багато. А потім обов'язково повернемося до "Холостячок", – заявив Григорій. 

Відео дня

Шоумен розповів, що головного героя, чи героїню шукає вся команда телеканалу. Відтак, останнім "холостяком" вирішили обрати саме ветерана війни Олександра "Терена" Будька.

Олександр Терен / Скріншот Instagram

"Безумовно, телеканал – це як велика родина. Ключові рішення приймає керівництво каналу, продюсери, але ми дослуховуємося одне до одного. І лише в цій синергії може з'явитися ось такий справжній герой проєкту "Холостяк" як Олександр Терен. Це велике щастя і честь мати такого героя", – додав ведучий.

Що відомо про 13 сезон шоу "Холостяк"

Про повернення романтичного проєкту на телеекрани стало відомо 13 травня. Цього разу команда шоу вирішила обрати головним героєм військового "Терена", який отримав важку травму на фронті. Нині він веде активний спосіб життя та займається волонтерством. Також Будько створив соціальний проєкт на YouTube "Відвал ніг, або All інклюзив". 

Після старту кастингу, українки надіслали стільки заявок, що обвалили сайт СТБ. За словами організаторів, що дівчата надсилали анкети кожні дві хвилини.

Нагадаємо, раніше новий "холостяк" Терен розповів, яку дівчину мріє зустріти на проєкті.

Вас також можуть зацікавити новини: