Анатолій Анатоліч вже навіть пройшов ВЛК / Скріншот Instagram

Відомий український ведучий та шоумен Анатолій Анатоліч вкотре навідався до Оболонського ТЦК, щоб оновити свої дані. Телезірка заявив, що історія з військкоматом вийшла на фінішну пряму.

У своєму Instagram ведучий повідомив, що його постійні відвідини ТЦК завершуються. Як відомо, Анатолій вже 6 разів ходив до центру. Однак цього разу йому вдалося оновити свої дані у військкоматі. Ба більше, шоумен вже навіть встиг пройти ВЛК.

Анатоліч здивований, що за короткий термін йому вдалося все зробити. Він каже, що події швидко просуваються і навіть порівняв свою історію з оновленням даних з серіалом.

Відео дня

"Ваш улюблений серіал "Анатоліч і ТЦК" виходить на фінішну пряму, скоро завершальний сезон, як у серіалі "Друзі". Здається, що ми вже дійсно друзі з ТЦК", – зазначив ведучий.

Анатолій Анатоліч / Скріншот Instagram

Як поділився Анатолій, зараз він чекає на тимчасовий документ військовозобов’язаного. Після його отримання знаменитість повинен поїхати до Вишгорода, де він прописаний, щоб замінити посвідчення на постійне.

"Такі бюрократичні перипетії. Але принаймні я вже зробив основне. Ось такі новини. Скандалів не буде", – підсумував шоумен.

До слова, попередні 5 походів Анатоліча до ТЦК були невдалими. Він не міг стати на військовий облік через великі черги. Ведучий навіть отримував штраф за відсутність у нього військового квитка.

Нагадаємо, раніше Анатолія Анатоліча у Києві зупинили співробітники ТЦК.

Вас також можуть зацікавити новини: