Олександр Зеленський одразу ж посперечався з критиками свого сина / instagram.com/zelensky.alexander/

Батько президента України Олександр Зеленський зареєструвався в Instagram, щоби підтримати сина й захистити його від необґрунтованої критики.

Усі свої дописи Олександр Зеленський присвятив родині.

Після шквалу негативу у коментарях чоловік вирішив викласти окремий допис, у якому вказав противникам Зеленського, куди їм слід податися.

"Ось ви пишете, скаржитеся, мене обзиваєте, проклинаєте Вову… Та якщо вас щось не влаштовує, вам усе не подобається, ідіть і зробіть краще, а не тявкайте в інтернеті. Я зареєструвався тут не для того, щоби вислуховувати невдоволення тих, хто не хоче навіть ср** з дивана підняти", – відповів старший Зеленський.

Читайте такожПереплутали з безхатьком: п'яного Ніколаса Кейджа вигнали з ресторану (відео)Він додав, що все життя працював, щоби жити так, як живе зараз.

"І в мене, слава богу, все у порядку", – констатував батько президента.

Як писав УНІАН, перша леді України Олена Зеленська у вересні з'явилася на обкладинці ювілейного номера глянцевого журналу Elle Україна. Видання відзначає своє 20-річчя.

В номері пообіцяли велике ексклюзивне інтерв'ю Зеленської, в якому вона розповіла про свої проекти, "про ставлення до формату і рівня повноважень першої леді, про зустріч з Папою Римським" і про інші моменти з життя першої леді.

Раніше дружина президента опублікувала нові фото з інавгурації Зеленського. Цього ж дня Зеленська завела офіційний акаунт Instаgram першої леді держави. У біо її сторінки Instagram так і підписано - Нова перша леді. За добу на нього підписалося вже 370 тис. осіб.

Вас також можуть зацікавити новини