Олександр Волошин виїжджає за кордон як волонтер / Скріншот Instagram

Відомий український блогер та бізнесмен Олександр Волошин розповів, як йому вдається перетинати кордони під час війни. Нині зірка мережі перебуває у Польщі.

У своєму Instagram Олександр відповів на запитання підписників. Прихильники поцікавилися в нього, як він поїхав за кордон, коли "звичайних хлопців не випускають". За словами Волошина, виїхати за межі України може абсолютно кожен чоловік.

Однак для цього має бути конкретна причина. Зокрема, він перетинає кордон завдяки волонтерській діяльності. Блогер привозить військову допомогу захисникам, яку декларує. Він реєструється у системі "Шлях" та виїжджає для благодійної мети.

Відео дня

"Чому не можна? Якщо ви завозили допомогу і декларували її, робите "шлях" і виїжджаєте за кордон", – запевнив Волошин.

Однак зірка Instagram наголосив, що потрібно обов'язково повернутися на батьківщину: "Але один важливий момент – потрібно повернутися".

Олександр Волошин / Скріншот Instagram

Що відомо про Волошина

Вже декілька років 26-річний блогер активно веде свої соцмережі. Зокрема, в Instagram на нього підписані 1 млн осіб, а в TikTok - 2,7 млн. У нього лайфстайл-блог, в якому він показує своє повсякденне життя. Олександр також продає курс, в якому навчає людей, як заробляти на продажі товарів.

Однак свою популярність він здобув завдяки скандальним витівкам. Одним з таких був, коли Волошин спочатку подарував дівчинці телефон, а потім відібрав його в неї.

Як відомо, блогер був у шлюбі з співачкою Анною Трінчер. Пара була разом 3 роки, проте наприкінці 2023 року оголосила про розлучення. Також знаменитість захоплюється музикою. У його творчому доробку пісні "Зусилля", "Зорі", "Пазли".

Нагадаємо, раніше Олександр Волошин висловився про мобілізацію. Він вважає, що на фронті приносив би менше користі, ніж в тилу.

Вас також можуть зацікавити новини: