Олександр Волошин розповів про свою допомогу військовим / скріншот з відео

Скандальний український блогер Олександр Волошин емоційно прокоментував мобілізацію в Україні. Він також розповів про свою допомогу військовим.

Олександр Волошин поділився, що постійно відправляє на фронт автівки, зброю. Блогер розповів про військового, якому передавав машину. При цьому він згадав про жахи війни та несправедливість на передовій, про яку знає зі слів захисників. 

"Я знаю від свого батька, дяді, що проходять пацани. Я знаю відсоток військових, кому вже повезли машини, передали зброю, кому ми донатили, що вони там проживають. Коли я привозив машину одному хлопцю, він розказував, що їхній комбат, який хоче повішати на себе медалі, відправляє їх в те місце, з якого вони точно не виберуться. Із 50 людей повертаються три", – зазначив Олександр.

На додаток, Волошин переконаний, що українці, які регулярно допомагають в тилу, не мають йти на фронт. За його словами, військовим буде легше на передовій, якщо в тилу залишатимуться такі люди.

Я розумію, що, якщо тут будуть такі, як я, які заробляють і акумулюють кошти, то пацанам там точно буде легше. Скільки ми передали цих машин, скільки ми передали коштів, скільки пацанів нам вдячні – ми б там такого не зробили. Перебуваючи там, я не зміг би заробляти кошти, не зміг би допомагати.

Нагадаємо, раніше Олександр Волошин поскаржився на проблеми зі здоров'ям.

Вас також можуть зацікавити новини: