Дмитро Гордон не мав досвіду сексу утрьох / скріншот з відео

Знаменитий український журналіст та ведучий Дмитро Гордон прихилив завісу особистого життя. Інтерв'юер розповів, чи мав досвід інтиму втрьох та пояснив, чому не хоче говорити про зради.

Гордон не надто охоче розповідає про інтимне життя, хоча сам часто запитує у своїх гостей на інтерв'ю про їхнє особисте. На питання про те, чи мав журналіст досвід сексу утрьох, Дмитро сказав, що в нього нічого подібного не було. Ба більше, він додав, що не планує таким чином урізноманітнювати своє інтимне життя.

Також він підтвердив, що багато років тому зради були в його житті. Про те, чи стали вони причинами розриву його попередніх шлюбів, Гордон не став відповідати.

"Ні, у мене такого досвіду не було й не буде. Це я точно знаю. Колись, напевно, дуже давно зраджував. Це було настільки давно, що я й не пам'ятаю, як це", – пояснив ведучий.

Як відомо, нині зірка одружений з журналісткою Олесею Бацман. Він рідко розповідає про їхні стосунки, проте часто ділиться романтичними світлинами з коханою. Гордон розповів, чи є місце ревнощам у їхньому шлюбі.

Дмитро Гордон і Олеся Бацман / Скріншот Instagram

"Ні, не ревнує. Ми дорослі люди, які розуміють та поважають один одного. Де є повага та немає ревнощів. Про своє сексуальне життя я не готовий розповідати. Я з тих, хто не виносить внутрішнє й потаємне на розсуд багатомільйонної аудиторії", – підкреслив Дмитро.

Нагадаємо, раніше Дмитро Гордон відповів, де перебувають його сини під час війни та чим займаються.

Вас також можуть зацікавити новини: