Сини Гордона живуть за кордоном / Скріншот Instagram

Відомий український журналіст та інтерв'юер Дмитро Гордон відверто розповів про своїх дітей. Зокрема, ведучий зізнався, де під час повномасштабного вторгнення перебувають його повнолітні сини.

Журналіст розповів, що його сини – 23-річний Лев, 29-річний Дмитро та 32-річний Ростислав – нині проживають за кордоном. Ба більше, Гордон каже, що чоловіки народилися не в Україні і є громадянами інших держав. Двоє з нащадків журналіста розвивають кар'єру в Америці, а третій – в Європі

"Троє синів зараз за кордоном. Вони виїхали туди не після війни. Двоє синів живуть в США, один – громадянин США, він там народився, інший народився в Празі, живе в США. Вони американці, живуть там 10 чи 11 років. Один – прекрасний композитор, інший в бізнесі. Ще один син живе в Європі й теж виїхав не після війни. Він взагалі не придатний до служби в армії, якщо про це мовиться", – зазначив Дмитро.

Сини Гордона / колаж з фото

Варто вказати, що інтерв'юер був тричі одружений. Загалом у нього семеро дітей. Щоправда, існують чутки, що в Гордона є й позашлюбні діти. Сам журналіст часто іронізував на цю тему, проте офіційно цього не підтверджував.

Гордон з дружиною та дітьми / Скріншот Instagram

Сини Дмитра та донька Єлизавета від його попередніх шлюбів. Після одруження з нинішньою дружиною – журналісткою Олесею Бацман – в пари народилося ще три доньки – 12-річна Санта, 8-річна Аліса та 5-річна Ліана.

Нагадаємо, раніше Дмитро Гордон дивом залишився живий під час обстрілу Києва. Він опинився в епіцентрі подій.

Вас також можуть зацікавити новини: