Олександр Положинський показав фото в формі, яка згоріла / Скріншот Instagram

Відомий український співак, а тепер і воїн ЗСУ, Олександр Положинський розповів, що 16 травня – це особлива для нього дата. Військовий відзначив два роки з моменту початку служби в армії.

У своєму Instagram Олександр Положинський опублікував світлину, на якій він у військовій формі. У підписі до фото артист вказав, що цей комплект згорів га Вуглегірській ТЕС. Також воїн висловив вдячність українцям за підтримку.

Олександр Положинський / Скріншот Instagram

"Сьогодні два роки, як я вперше вдягнув український піксель. Супервоїн з мене не вийшов, але роблю, що можу, так добре, як можу. Особливо собою не пишаюся, але мені за себе й не соромно. Дякую тим, хто був поруч, хто є поруч, хто буде поруч, і всім, хто підтримував й підтримує. А цей комплект форми згорів на Вуглегірській ТЕС. Шкода - класний був", – розповів Положинський.

Відео дня

Що відомо про Олександра Положинського

Олександр Положинський – відомий співак, який заснував український гурт "Тартак". Сам виконавець родом з Луцька. Музикою артист почав займатися ще з дитинства, попри те, що здобув економічну освіту.

Зазначимо, що Олександр Положинський з перших днів російського повномасштабного вторгнення боронить державу на фронті. Після року служби в ЗСУ у нього виникли проблеми зі здоров'ям. Співаку знадобилося декілька операцій.

Нагадаємо, раніше співак Саша Положинський відповів, чи вбивав він окупантів.

Вас також можуть зацікавити новини: