SLAVIA вважає Дзідзьо – талановитим артистом / Скріншот Instagram

Українська співачка SLAVIA, яка презентувала нову пісню, прокоментувала рішення екс-чоловіка – артиста Дзідзьо – відмовитися від сценічного імені. Виконавиця переконана, що зі справжнім ім'ям – Михайло Хома – співак зможе себе краще проявити.

За словами SLAVIA, раніше Дзідзьо не сприймали серйозно, зокрема, через його зачіску, одяг та жартівливі пісні. Композиції артиста не дозволяли йому показати свої вокальні дані. 

Проте зараз, як каже SLAVIA, все змінилося. Після відмови Михайла від псевдоніма він може повністю проявитися на сцені, а глядачі можуть побачити його істинну сутність. Співачка наголосила, що її колишній надзвичайно талановита та працьовита людина. Тому вона неабияк рада, що виконавець нарешті показує свій хист до музики.

Відео дня
SLAVIA і Дзідзьо / Скріншот Instagram

"Я завжди була за те, щоб він проявив себе справжнього, свій справжній талант, свої неймовірні вокальні здібності, бо, звісно, в гурті Dzidzio настільки він себе проявити не міг. Ті пісні і образ були зовсім іншої направленості, люди не сприймали і не могли сприйняти його як серйозного артиста. Я завжди була за те, щоб він повернувся до себе, скажімо так, справжнього. І мені дуже подобається те, що він зараз робить. Це справжній Михайло", – поділилася SLAVIA в інтерв'ю kp.ua.

Нагадаємо, раніше екс-дружина Дзідзьо розповіла про спілкування з ним після розлучення. SLAVIA зізналася, що вони з колишнім чоловіком залишилися близькими людьми.

Вас також можуть зацікавити новини: