Адвокати Девіда Копперфілда відкидають усі звинувачення / скріншот YouTube

Відомого американського фокусника Девіда Копперфілда, який раніше став батьком, звинуватили у сексуальних домаганнях. У насильстві ілюзіоніста з 1980-х до 2014 року звинувачує 16 жінок.

Видання The Guradian провело розслідування, яке ґрунтується на коментарях 100 осіб та судових і поліцейських даних. Як встановило видання, більшість постраждалих через насильство були неповнолітніми на момент спілкування з Девідом Копперфілдом.

Газета вказує, що декілька років тому фокусник змусив трьох жінок вжити наркотики, а потім у них відбувся статевий акт. За словами постраждалих, вони б не погодилися на сексуальний зв'язок з Копперфілдом, якби не вживали до цього психотропи.

Відео дня

"Я ніколи б не сказала про це комусь, якби не була щиро й чесно перед Богом переконана, що в той час була під наркотиками", – заявила одна з жінок.

Крім того, інші чотири жінки звинуватили Девіда у сексуальних домаганнях. Також вони повідомили, що він змушував їх звабливо торкатися до нього під час виступів на сцені. Троє постраждалих на момент інциденту були неповнолітніми. Родина 15-річної дівчини, яка перебувала на сцені, запевнила, що вони бачили, як фокусник торкався її грудей.

У коментарі для The Guardian Феллон Торнтон розповіла, що Копперфілд у 2014 році міцно стиснув її груди просто на сцені. Тоді жінка одразу звернулася до поліції, однак вона переконана, що її заяву не розглядали. Самі правоохоронці вказали, що закрили справу через "нестачу доказів".

Натомість адвокати ілюзіоніста стверджують, що будь-які звинувачення – це "абсолютна брехня". Поліція повідомила юристам зірки, що на відеозаписах виступу Девіда та Феллон не було видно, як фокусник торкався її грудей.

Нагадаємо, раніше актора Жерара Депардьє затримали через звинувачення у сексуальному насильстві.

Вас також можуть зацікавити новини: