Відомий український співак виступить на одній сцені з путіністами

Оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов повідомив, що у співака Олега Кензова заплановано виступ у Німеччині, де з ним на одній сцені розважати публіку буде зрадник Джиган.

Концерт має відбутися 22 червня, у Білефельді. За словами Беспалова, головна "фішка" заходу - це "russian edition", на якому виступлять російські артисти і звучатиме російська музика.

"Але найбільше здивувала афіша: у центрі зображено путініста Джигана, а поруч із ним - Олега Кензова, який зовсім недавно жив у Києві та намагався українізуватися. Чоловіків об'єднує не тільки народження в Україні, а й велика любов до грошей за будь-яку ціну. Вітаємо Кензова в "клубі" зрадників і тих, хто втратив своє обличчя назавжди", - написав Беспалов на своєму сайті.

Відео дня
Відомий український співак виступить на одній сцені з путіністами

Блогер додав, що Кензов уже не вперше потрапляє в такі інциденти, але останнім своїм вчинком він остаточно показав своє ставлення до України і війни, розв'язаної Росією.

Варто зазначити, що Джиган, з яким і виступить Кензов, активно підтримує злочинний режим Кремля. Він народився в Одесі, але вирішив заробляти криваві рублі та жити в країні-агресорі.

Нагадаємо, раніше відомий продюсер висловився про зрадника Олега Кензова.

Вас також можуть зацікавити новини: