Підписники підтримали Євгена Клопотенка / Скріншот Instagram

Відомий український шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко пояснив свою скандальну заяву – вкрасти дівчину, закрити її в клітці та спостерігати. Кулінар прокоментував висловлювання та підняв важливу тему у блозі.

У своєму Instagram Клопотенко зазначив, що часто може бути необережним у своїх висловленнях, бо завжди говорить емоційно. Однак підкреслив, що нічого подібного з того, про що говорив, він не планує втілювати в життя.

"Часом можу відлітати і не подумати, як мої слова можуть сприйняти інші, і як це в принципі може звучати. А може звучати криво. Проте моя усвідомленість залишається на місці", – написав Євген.

Відео дня

На тлі своєї заяви ресторатор підняв важливу тему у фотоблозі. Він наголосив, що розуміє жахливу статистику домашнього насильства в Україні. Але думає, що його слова про викрадення дівчини, нібито нічого не змінять. При цьому Клопотенко є лідером думок, на якого у соцмережі підписано понад 850 тисяч людей. 

"Одне невдале висловлювання про фантазії цього не змінить", – заявив кулінар.

Євген Клопотенко / Скріншот Instagram

Шеф-кухар додав, що за даними статистики, в Україні цього року кількість випадків насилля зросла на 36% у порівнянні з 2023 роком.

"Щороку мільйон українських дівчат та жінок страждають від домашнього насильства. Так не має бути і ця проблема не має замовчуватися", – додав Клопотенко.

Підписники кулінара по-різному відреагували на слова знаменитості. Чимало написало про те, що Євгену варто ретельніше думати, що він несе в маси, а інші ж підтримала його. Вони подякували ресторатору за те, що він висвітлив важливу тему:

  • "Клопотенко - відома особистість, публічна, і в принципі, має нести відповідальність за те, що говорить на публіку, а не виправдовуватись.. Цікаво, чи розуміє він, що в сучасному світі, якби таке він сказав в США / Європі - одним вибаченням би не відбулось"
  • "Докулупатися можна до будь-якого висловлювання – аби було бажання. Це гонитва за хайпом на клікбейних заголовках. Так буде і далі. Будьте вищим за це. Продовжуйте свою справу. Ви – крутий"
  • "Дякую, що пишете про це"

Нагадаємо, раніше Євген Клопотенко чесно відповів, чому не вступив до ЗСУ.

Вас також можуть зацікавити новини: