Син Ксенії Мішиної застряг у ліфті через вимкнення світла / Скріншот Instagram

Популярна українська акторка Ксенія Мішина показала, що сталося з її 12-річним сином Платоном, коли в Києві зникло світло.

На своїй сторінці в Instagram знаменитість повідомила, що хлопчик потрапив у конфуз у День захисту дітей. В момент, коли в їхньому будинку вимкнули світло, Платон підіймався до свого поверху у ліфті. Відтак, син акторки не зміг самостійно вийти з нього через відсутність електроенергії.

Мішина прийшла хлопчику на допомогу і викликала майстрів. Платон просидів годину в ліфті, чекаючи техніків. Після чого його врятували, а сама акторка знайшла навіть позитив у цій ситуації. Вона каже, що цей інцидент зробив сина більш стресостійким та сміливим. Ксенія поділилася кадрами визволення сина з ліфта.

Відео дня

"Відсвяткував свято. Зате став трохи доросліше та сміливіше. Просидів сам годину в ліфті", – написала під відео знаменитість.

Скріншот Instagram

До слова, акторка виховує сина самостійно. Мішина розлучилася з батьком Платона ще під час вагітності. Тільки через багато років чоловік з'явився в її житті і захотів спілкуватися з дитиною, однак стосунки у них не склалися.

Нагадаємо, раніше Ксенія Мішина розкрила свій секрет схуднення на 12 кілограмів. Акторка досягла дивовижних результатів за 4 місяці.

Вас також можуть зацікавити новини: