За словами Вайкуле, вона досі не може повірити, що в Україні йде повномасштабна війна / фото УНІАН

Відома співачка Лайма Вайкуле, яка виступає проти російської агресії, висловилася про те, чи планує вона їздити в РФ. Крім цього, артистка чітко визначила, хто винен у тому, що зараз відбувається.

У новому інтерв'ю для YouTube-каналу "І грянув Грем" Вайкуле розповіла, що на початку повномасштабної війни в Україні їй було страшно. Вона думала, що більше не буде співати російською мовою. Однак незабаром співачка зрозуміла, що цього у неї РФ не відніме.

За словами Вайкуле, вона досі не може повірити, що в Україні йде повномасштабна війна. Однак співачка точно знає, хто у всьому цьому винен. І коли артистка говорить з людьми, які досі нічого не зрозуміли, вона називає речі своїми іменами.

Відео дня

"Страшна несправедливість. Ти розумієш, що ти нічого не можеш зробити, хочеться просто кричати. Але це нікому не допоможе. Для мене це жахлива, несправедлива війна... Я не можу це прийняти. Люди не розуміють, що відбувається... Хто почав війну? Почав Путін. Більше нічого не треба говорити, він винен", - поставила на місце всіх росіян Вайкуле.

Співачка згодна з тим, що агресію не можна виправдовувати. За словами Вайкуле, вона не повернеться в РФ, поки країна-агресор не визнає свою провину.

"Я жодного разу не була в Криму (після окупації - УНІАН). І так само це пов'язано з Росією, поки Росія не визнає, що вона неправа, моєї ноги там не буде", - резюмувала співачка.

Нагадаємо, раніше Вайкуле розлютила росіян всього трьома словами. Співачка публічно висловилася про свою позицію під час концерту.

Вас також можуть зацікавити новини: