Ані Лорак / instagram.com/anilorak

Опальна співачка Ані Лорак нещодавно озвучила свою позицію щодо війни в Україні. Вона заявила, що не підтримує військові дії і їй боляче, коли гинуть люди.

Вона сказала, що поїхала з України до Росії нібито через "притиснення", але продовжує любити своїх українських шанувальників.

Така позиція Лорак після більше року мовчання про повномасштабне російське вторгнення в Україну викликала шквал негативу з боку нашого народу. Користувачі мережі вказали Лорак на її місце.

Відео дня

Найбільше українців зачепило те, що співачка назвала війну в Україні "конфліктом"

Що пишуть фоловери

  • "Конфлікт у тебе в голові, а у нас війна"
  • "Сплачуючи податки в Росії, ви спонсоруєте російську армію, яка знищує українську спадщину, якою ви так пишаєтеся"
  • "Цікаво, які це ще "шанувальники" у тебе є в Україні?"
  • "Ти з Чернівців? Західна Україна! Але, про що ти пишеш? Послухай, що твої російські фанати говорять про Україну. Вони йдуть на нас, на наших дітей і на нашу землю, проливають нашу кров на нашій землі. Як ти це не зрозуміла ще?"
  • "Цікаво, що вона напише, коли розвалиться Росія і Путіна посадять або стратять за геноцид українського народу?!"
  • "Сподіваюся, що ніхто не поведеться на ці слова. Вам не місце більше в Україні. Чиста історія: "Намагаюся всидіти на двох стільцях, не заважайте""
  • "Та йди ти нафіг, шл**ндра путінська"

Позиція Ані Лорак щодо війни в Україні

З початку повномасштабного російського вторгнення Ані Лорак мовчала про війну в Україні. Вона неодноразово говорила, що з 2014 року її намагалися використовувати в своїх цілях, але імена цих людей вона не назвала.

У новому пості вона видала, що в рідній Україні їй поставили ультиматум, тому вона вирішила переїхати в Росію, де продовжувала рости як артист.

Вона також виправдалася за своє мовчання і спростувала чутки про те, що фінансово підтримує армію - переконує, що жертвує кошти лише на гуманітарні потреби. 

Вас також можуть зацікавити новини: