Все через те, що Лорак намагалася всидіти на двох стільцях і збирала гроші для українців / скріншот

Співачка Ані Лорак, яка зрадила Україну і наполегливо мовчить про повномасштабну війну, вирішила дати концерти в РФ. Поки країна-агресорка продовжує вбивати українців, артистка хоче співати і виступати перед росіянами.

Так, на сайті Лорак з'явився концертний графік. Співачка планує виступати у Воронежі, Ростові та Краснодарі. Після цього вона готується заробити ще більше кривавих Рублів в Москві. 

Лорак зібралася дати концерти в РФ / скріншот

Однак зрадниці не раді навіть в РФ. Як виявилося, росіяни не хочуть слухати Лорак. Мало того, її концерти вирішили скасувати. Співачці дали стусана вже не тільки користувачі мережі, а й російські чиновники. 

Відео дня

Все через те, що Лорак намагалася всидіти на двох стільцях і збирала гроші для українців, які постраждали від російської агресії. Вона робила це завуальовано, не називаючи речі своїми іменами. Однак росіянам це не сподобалося.

На тлі цього в Краснодарі, де планувався один з концертів Лорак, заговорили про скасування її виступу. Мер міста, як повідомляють росЗМІ, проти того, щоб росіяни слухали співачку.

"За словами мера міста, немає гарантій, що частина зароблених на гастролях коштів не піде на потреби ЗСУ. Ті бізнесмени, актори і виконавці, яких зловили на співчутті Україні, не повинні заробляти на території Росії", - цитують слова чиновника російські ЗМІ.

У РФ хочуть скасовувати концерти Лорак / скріншот

Тепер концерт Лорак під загрозою. І, судячи з того, що в мережі все частіше з'являються заклики бойкотувати співачку в інших російських містах, зрадниці більше не раді по всій РФ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ані Лорак посіла третє місце в реєстрі держзрадників.

Вас також можуть зацікавити новини: