MamaRika мала часу проводить з сином / Скріншот Instagram

Популярна співачка MamaRika, яка зізналася, чи вдалося подолати кризу у шлюбі, розповіла, за що відчуває провину перед сином. Артистка також поділилася власними методами виховання хлопчика.

Виконавиця зізналася, що відчуває провину перед 2-річним Давідом за те, що вони з чоловіком – гумористом Сергієм Середою – приділяють йому мало часу. Зіркове подружжя багато працює, тому рідко можуть насолодитися родинними моментами.

Однак, за її словами, у їхній сім'ї є щонайменше один день на тиждень, коли вони проводять час лише утрьох.  

Відео дня

"Сподіваюся, що я – найкраща мама для свого сина, бо він у мене – найкращий. Але ми дуже багато працюємо, і, на жаль, не приділяємо сину стільки часу, скільки хотілося б. Попри це є дні, які ми виділяємо лише на родину. Це один-два рази на тиждень, коли скасовуємо всі плани й намагаємося бути лише вчотирьох. Бо в нас є ще один син – наш собачка Рокі", – поділилася артистка у коментарі OBOZ.UA.

MamaRika з сином / Скріншот Instagram

MamaRika каже, що вони роблять усе можливе для найкращого майбутнього сина. Вона сказала: "Щоб він мав більше, ніж у минулому мали ми. І щоб у нього був приклад батьків, які працюють".

Співачка розповіла, що Давід у доволі юному віці вже має складний характер. Знаменитість пояснює це тим, що хлопчик є Левом за гороскопом, і поводить себе, як справжній хижак.

"Такому сину, як у нас, потрібна дисципліна. Діалоги з ним ми ведемо обидва. Але вирішили, що тато має бути досить строгим, контролювати всі ці емоції-гормони. А мама – це більше пожалітися, пригорнутися", – зазначила виконавиця. 

MamaRika з чоловіком та сином / Скріншот Instagram

Попри непростий характер сина, зіркові батьки балують малюка. При цьому вони пояснюють йому, як складно заробляти кошти на подарунки.

"Ну, а як його не балувати? Ми його шалено любимо, але намагаємося постійно пояснювати, вести діалоги, що іграшки та подарунки з неба не падають", – додала MamaRika.

Нагадаємо, раніше чоловік MamaRika зізнався, що вони ледь не розлучилися.

Вас також можуть зацікавити новини: