Гордон показав фото з дружиною / instagram.com/gordondmytro

Український телеведучий Дмитро Гордон оприлюднив в інста-блозі знімок зі своєю дружиною Олесею Бацман.

У кадрі вони сидять в машині, а Олеся - на руках Дмитра. Гордон і сам пожартував, що людей виявилося більше, ніж місць в машині. Користувачі мережі підхопили цей жарт і продовжили веселитися в коментарях.

"У тісноті, та не в Росії", "Кермові ігри", "Дмитро, це fake taxi?", "Дмитро, вашій дружині приємно сидіти на двох машинах одночасно?", "Найкраще масажне крісло", - пишуть фани.

Гордон показав фото з дружиною / instagram.com/gordondmytro

Читайте також"Ходила в синцях": Оля Полякова розповіла про колишнього, який її бивХто такий Дмитро Гордон

Дмитро Гордон - український журналіст, ведучий програми "В гостях у Дмитра Гордона" і засновник однойменного видання. 

Також Гордон є володарем двох "Золотих кнопок YouTube" за кількість передплатників на його YouTube-каналах "Дмитро Гордон" і "В гостях у Гордона", які перевищують мільйон. Крім того, він був депутатом Київської міської ради в період з 2014 по 2016 роки. 

За свою журналістську кар'єру Гордон записав понад 1000 інтерв'ю з відомими політиками, артистами, поетами, письменниками, художниками, режисерами, громадськими діячами, спортсменами тощо.

Відомо, що у нього було чотири дружини. Від першого шлюбу у нього є 29-річний син Ростислав, від другого шлюбу - 26-річний син Дмитро, від третього шлюбу - 22-річна дочка Єлизавета і 20-річний син Лев, від четвертого шлюбу з Олесею Бацман - 9-річна дочка Санта, 5-річна дочка Аліса і 2-річна дочка Ліана.

Вас також можуть зацікавити новини: