Селін Діон була залежною від ліків / Скріншот Instagram

Легендарна канадська співачка Селін Діон, яка страждає на синдром м'язової скутості, зізналася, що приймала смертельну дозу ліків, аби втамувати біль. Артистка розповіла, що спазми настільки сковували її тіло, що вона не могла цього терпіти.

Невиліковну хворобу у виконавиці виявили в 2022 році, проте, за її словами, перші симптоми синдрому вона відчула ще у 2008 році. Це захворювання призводить до ригідності м'язів, двоїння в очах і людина майже не може рухатися.

Як пише видання Hollywood Reporter, медики витратили 10 років, аби виявити хворобу у Діон. Протягом цього часу співачка постійно страждала від нестерпних болів, які намагалася заглушити таблетками. Зірка стала залежною від пігулок. Згодом її організм перестав реагувати на знеболювальне, і вона приймала смертельну дозу препарату.

Відео дня

"Чесно кажучи, я не знала, що це може мене вбити. Я приймала, наприклад, перед виступом 20 міліграмів. В якийсь момент моє тіло звикло до нього… 20, 30, 40… Це розслабляло все моє тіло. Але потім ти звикаєш і воно більше не працює", – поділилася артистка.

Одного разу доза ліків сягнула 90 міліграмів. Саме стільки препарату Селін вживала щодня, аби втамувати біль. Виконавиця була на межі життя та смерті.

Нагадаємо, раніше хвора Селін Діон розповіла про нестерпний біль під час співу.

Вас також можуть зацікавити новини: