Світлана Лобода розповіла, як розірвала стосунки з аб'юзером / Скріншот Instagram

Українська співачка Світлана Лобода зізналася, що була в аб'юзивних стосунках. Виконавиця вперше розповіла про свій досвід і пояснила, як їй вдалося покінчити з насиллям.

Артистка поділилася, що аб'юз неодноразово був у її романах. За словами Лободи, на той момент вона не розуміла, що щось не так, і насиллю не місце між партнерами. Співачка почала усвідомлювати, що її стосунки приречені, коли чула подібні історії про аб'юз від знайомих.

"Так, були (аб'юзивні стосунки – УНІАН). І неодноразово. Ти в цей момент навіть не відчуваєш, що ти перебуваєш у якійсь пастці. Просто людина така сильна і потужна, і в неї стільки маніпуляцій, що ти поки не починаєш про це читати, чути випадки, порівнювати, що твої історії схожі, ти навіть не замислюєшся над цим", – зазначила зірка сцени.

'На мене підіймали руку': Світлана Лобода розповіла про насилля у стосунках

Лобода поділилася, що насилля вона переживала близько 15 років тому. Коханий підійняв руку на Світлану і після цього вона зрозуміла, що хоче порвати з ним. Співачка каже, що до цього випадку вона не бачила, в яку пастку потрапила:

Це було років 15 тому, от якраз до Євробачення була така історія, доволі емоційно сильна в моєму житті. Потім вона спровокувала мене якраз увійти в корпорацію допомоги жінкам. Спровокував випадок, коли на мене підняли руку, і я зрозуміла, що я не готова до цього. Не готова терпіти це. Я пішла і потім ще довго розбиралася з цією людиною, з судами, у мене намагалися відібрати ім'я. Це був початок моєї кар'єри. Я зрозуміла, що таке може бути навіть із найсильнішою людиною, коли ти закоханий, коли ти втрачаєш голову і не відчуваєш ґрунту під ногами. Ти не усвідомлюєш, що потрапляєш у великий капкан.

Нагадаємо, раніше російськомовна Світлана Лобода відповіла, чи вивчають її доньки українську.

Вас також можуть зацікавити новини: