Катерина Кухар поділилася, що для неї найважливіше в чоловіку / Скріншот Instagram

Вже декілька місяців ширяться чутки про розлучення відомої української балерини Катерини Кухар та її чоловіка – артиста балету Олександра Стоянова. Цього разу зірка сцени розповіла, якого чоловіка вона бачить поруч з собою.

Артистка назвала характеристики, якими має бути наділений її коханий. За словами Кухар, таких рис є шість. Зокрема, вона каже, що партнер повинен бути сильним, впевненим у собі та люблячим, а також успішним.

На додаток, балерина вказала, що її обранець має бути готовий на все заради неї та кохати її. Знаменитість підкреслила важливість інтимної близькості у стосунках.

Відео дня

"Тільки такий чоловік може витримати мене поруч", - підсумувала Катерина.

Катерина Кухар / Скріншот Instagram

Що відомо про шлюб Кухар і Стоянова

Ще у 2023 році ширилися чутки про можливий розрив артистів. Річ у тім, що зіркове подружжя не з'являється разом на світських заходах та не публікує спільні фото у соцмережах. Стоянов натякав на розрив стосунків з Кухар. Він називав її лише "матір'ю його дітей", що викликало чимало підозр у прихильників.

Катерина не коментує своє особисте життя. Проте вона пояснила, як ставиться до того, що чоловік не хоче відмовлятися від російської культури. Тоді балерина заявила, що вони "йдуть різними шляхами".

Нагадаємо, раніше Катерина Кухар розсекретила екстремальне хобі 9-річної доньки.

Вас також можуть зацікавити новини: