Огнєвіч зізналася, що рішення Винника про виїзд стало несподіванкою для неї / колаж з фото

Відома українська співачка Злата Огнєвіч, яка раніше зізналася, що намагалася скоїти самогубство, висловилася про артиста Олега Винника. Зірка прокоментувала позицію виконавців, які перебувають за кордоном.

Як відомо Винник, після початку повномасштабного вторгнення втік до Німеччини. Сам співак стверджував, що виїхав нібито через складне захворювання, яке якраз лікує у Європі. Варто вказати, що після 24 лютого виконавець жодного разу не виходив на зв'язок та мовчить про війну в Україні.

В інтерв'ю для "Фокусу" Огнєвіч зізналася, що з тих артистів, хто виїхав, зокрема, Потап, Винник, Віра Брежнєва, найбільшим шоком для неї ста саме Олег. Вона не розуміє його вчинку. Щодо інших втікачів, то Злата каже, що їй байдуже на їхнє життя:

Відео дня

Буду відвертою, з названих артистів несподіванкою для мене став Олег Винник, бо його творчість і позиціонування кардинально відрізняються від його теперішньої позиції. А щодо інших артистів, мені не цікава їхня доля від слова "взагалі".

Співачка додала, що кожен має право на вибір. Однак вибір покинути свою країну у складний момент показав істинну сутність деяких виконавців. Огнєвіч наголосила, що не хотіла і не планує виїжджати за кордон. Артистка вірить в перемогу і активно допомагає військовим.

"Артисти, які залишили Україну, можуть мати свої причини і обставини, які їм відомі. Я переконана, що кожен має право на власний вибір, але цей вибір завжди відображає його справжню суть і позицію. Тому я поважаю тих, хто залишився і продовжує працювати на благо нашої країни, підтримує моральний дух людей і допомагає наблизити нашу перемогу... Мій вибір – залишатися в Україні. Мій вибір – бути вдома... Я щодня молюся про мир для України, щодня оплакую загиблих і щодня кажу собі: "Це закінчиться, прийде перемога і такий довгоочікуваний мир", – зазначила Злата.

Нагадаємо, раніше Злата Огнєвіч засвітила обручку з діамантом і натякнула на весілля.

Вас також можуть зацікавити новини: