Павло Вишняков розповів про сварки з родичами через війну / фото інстаграм Павла Вишнякова

Білоруський актор Павло Вишняков, який відомий за фільмами "Опер за викликом", "Повернення Мухтара", "Жіночий лікар" та іншими кінороботами, розповів про сварки з родичами через різні політичні погляди.

Не секрет, що Вишняков з 2015 року переїхав жити в Україну, а на початку війни публічно засудив криваву політику Кремля. Чоловік навіть заснував благодійний фонд, який допомагає військовим, парамедикам та дітям. Проте його рідні підтримують диктатора та не розуміють проукраїнську позицію.

"Ми дуже сваримося! Останній раз я сказав, що готовий розмовляти про огірки, помідори, рибалку, про квіти, про що завгодно. Але давайте ми не будемо розмовляти про політику, про те, що відбувається, що я роблю. Адже кожного разу, коли ми розмовляємо про те, що я роблю, немає ніякої підтримки. Є тільки, грубо кажучи, що х*рн*ю займаюся. І я після цього не можу взагалі нічого робити декілька днів. У мене опускаються руки", - зазначив актор в інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк.

Він наголосив, що родина вірить російській пропаганді і постійно просить його повернутися до Білорусі. Проте єдині, з ким він може побачитися на нейтральній території - це з сестрою та племінницею, які виїхали з РФ. А от про зустріч з батьками Павло поки лише мріє.

"Я дуже хочу побачити своїх батьків, я розумію, що у мене це відняли, це відняли у моєї матері. І я розумію, що може так статися, що я можу їх не побачити. Колись я собі відповів на запитання "Чому я це роблю зараз і тут?". Я відповідаю, що я буду рачки допомагати, щоб там все це лайно здохло і я зміг побачити свої рідних", - додав актор.

Нагадаємо, раніше Іван Люленов розповів, що отримує скарги від родичів через підтримку України.

Вас також можуть зацікавити новини: