Віктор Бронюк прокоментував поведінку зрадниць Лорак та Повалій / фото колаж УНІАН

Український музикант та лідер гурту "ТІК" Віктор Бронюк різко висловився про співачок-зрадниць Ані Лорак і Таїсію Повалій.

Чоловік припускає, що прихильниці РФ хотіли заробітків та давно втратили свою гідність. 

"Знаєте, в медицині такі випадки відомі... Що тут коментувати? Все і так очевидно. Вони хотіли туди потрапити, погналися за довгим рублем. А далі – це вже було питання внутрішніх згод з совістю. Але наскільки я розумію, ні одна, ні друга не знає, що це таке", - розповів Бронюк в інтерв'ю OBOZ.UA.

Відео дня

Він також додав, що російські артисти, які раніше приїжджали в Україну з гастролями, постійно говорили про "братські народи". Проте Віктор ніколи не підтримував ці думки та робив так:

"Завжди приходив такий момент, коли вони починали розганяти радянські наративи про те, що ми брати. Приходив час і вмикався цей тумблер. І я своїм завжди тоді казав: "Переходимо на українську". Вони нічого з наших розмов не розуміли, а ми кайфували. Або пояснював їм так: "Якщо брати до уваги історичні парадигми, ви не можете бути нам ніяким родичем, тому що насправді Росія - це незрозумілий підкидьок, який виріс у монстра".

Нагадаємо, раніше відомий український співак Мирослав Кувалдін висловився про зрадницю Ані Лорак.

Вас також можуть зацікавити новини: