Співачка прокоментувала нову порцію пліток про зв'язок з Меладзе / фото інстаграм Анастасії Приходько 

Українська співачка Анастасія Приходько, творчість якої довгий час продюсував Костянтин Меладзе, висловилася про нові плітки навколо їхніх стосунків з часів шоу "Фабрика зірок".

Виявилося, що нещодавно росЗМІ написали, що артистка мала не тільки робочі зв'язки з відомим продюсером, а й навіть є його позашлюбною донькою. Через що змогла отримати перемогу в шоу. Сама Приходько не змогла промовчати та опублікувала у себе в Instagram чимало статтей-фейків з країни-агресора.

"Я тепер позашлюбна донька Меладзе", - написала Анастасія. 

Відео дня
Скріншот сторіз Анастасії Приходько 

А потім додала, що був один момент, який вона справді приховувала від всіх. І це не стосунки батька та доньки. Мова йде про свій реальний вік, з яким вона прийшла на шоу. 

"Скажу тільки одне, на "Фабрику" я потрапила через обман. Насправді мені було не 20 років, а 16, але ми змінили документи перед шоу. Тому насправді мені 33, а не 37! Живіть тепер з цим", - прокоментувала співачка, яка не вперше читає неправду про себе від росЗМІ.

Скріншот сторіз Анастасії Приходько 

Що відомо про співпрацю Приходько та Меладзе

У 2007 році Анастасія Приходько перемогла на шоу "Фабрика зірок", яке проходило в РФ. Згодом Костянтин Меладзе став її продюсувати. Про їхню співпрацю ходило чимало різних пліток. Сама ж співачка неодноразово наголошувала, що їй було важко знайти спільну мову з відомим продюсером. За її словами, він часто ображав та принижував. Чоловік не вірив у неї, як у артистку та наголошував, що вона не вміє співати. 

У 2014 Анастасія попрощалася з російським шоу-бізнесом та відмовилася від нагород, які отримала там. 

Нагадаємо, раніше Анастасія Приходько жорстко рознесла концерт з Брежнєвою.

Вас також можуть зацікавити новини: