Таїсія Повалій розповіла про свою нібито невимовну тугу за рідною землею / Скріншот Instagram

Співачка-путіністка Таїсія Повалій, яка стала громадянкою Росії, розповіла про свою недавню поїздку в окупований Луганськ, де давала концерти. Запроданка також висловилася про своє бажання побувати в рідному Києві.

Повалій вирішила влаштувати справжній "концерт", розповідаючи про поїздку в Луганськ. Вона з крокодилячими сльозами на очах зізналася, що дуже сумувала за рідною землею. І щойно вона ступила на її окуповану частину, то ніби відчула, що побувала вдома.

"Я була в Луганську недавно зовсім. Ти не уявляєш, я ніби побувала вдома. Як мене зустрічали діти! Як мене зустрічали люди! Один хлопець не вірив, що я приїхала. Він на репетиції побачив мене і цілий день простояв біля моєї гримерки. І він сказав: "Для мене це дуже важливо. Є всі артисти, а є Таїсія Повалій". Зараз буду плакати. Це дуже зворушливо", – давила на жалість зрадниця в інтерв'ю іншій путіністці Татарці.

Відео дня
Таїсія Повалій / скріншот з відео

Пізніше її "акторська гра" продовжилася. З награними сльозами Таїсія почала говорити про дітей. Запроданка вигадала, як в окупації діти нібито довго чекали на неї, а потім були неймовірно щасливі від її приїзду.

"І діти... Коли мені робили зачіску, вони взагалі співали пісні й не давали мені пройти. Думала, не буду плакати. Я потім пост виклала – у цьому концерті брав участь гурт із Донецька. Вони співали "Когда закончатся выстрелы, когда замолкнут орудия". Пам'ятаєш таку пісню? Я виставила пост і написала, що слухайте, Київ, ви послухайте дітей", – видала співачка, маніпулюючи дітьми.

До слова, втікачка не приховує свою любов до Путіна та прихильність Кремлю. Вона публічно підтримує напад загарбників на Україну. З вересня 2022 року Повалій перебуває під санкціями РНБО. Зрадниця продовжує жити в РФ і заробляти криваві рублі. Ба більше, рік тому вона отримала російський паспорт і неабияк пишалася цим.

Нагадаємо, раніше Повалій цинічно виправдала війну і назвала її "порятунком".

Вас також можуть зацікавити новини: