Слава Дьомін розповів, хто виявляв на його адресу знаки уваги / Фото - instagram.com

Український телеведучий Слава Дьомін розкрив шокуючі факти свого спілкування з деякими російськими зірками. В одному з інтерв'ю в січні 2023 року Слава згадав про те, що відомий артист пропонував йому інтимні стосунки, але імені він тоді не назвав. 

Зараз Дьомін зізнався, що сексуальний інтерес до нього виявляв відомий путініст, який носить пір'я. У цьому описі впізнали Філіпа Кіркорова. 

"Це був фінал Євробачення в Москві. Ми дуже часто комунікували в "Однокласниках" з приводу пісень, гостьових ефірів, тому що тоді ще не було месенджерів. Після фіналу десь о третій ночі в "Однокласники" приходить повідомлення. Написано було: "Займемося сексом на Філіпповському? Місце моє". Я це пам'ятаю як зараз", - згадав Слава Дьомін.

Ще одним підтвердженням того, що це був Кіркоров, є той факт, що в Росії довгі роки саме Кіркоров опікувався підготовкою до Євробачення і завідував усіма організаційними моментами. 

У рубриці "Було/не було" телеведучий відповів, що залицяння від Філіпа Кіркорова були, але він - не єдиний артист, який проявляв до Слави сексуальний інтерес. Ще були знаки уваги від стиліста Сергія Звєрєва.

Нагадаємо, Слава Дьомін натякнув на возз'єднання з колишньою дружиною.

Вас також можуть зацікавити новини: