KOLA успадкувала красу від мами / Скріншот Instagram

Популярна українська співачка KOLA, справжнє ім'я якої Анастасія Прудіус, вперше показала свою маму Наталю. Артистка також розповіла про казус, який днями стався з нею в аеропорту.

У своєму Instagram виконавиця опублікувала декілька світлин мами і похизувалася її молодим виглядом. KOLA навіть пожартувала, що жінка "потрапила у капсулу часу", бо роки йдуть, а її зовнішність не змінюється. Ба більше, Анастасія додала, що мама жодного разу не робила ін'єкцій краси. 

"Мені здається, що моя мама потрапила в капсулу часу, де 65 років дорівнює 45. Люблю тебе, моя красуне! Людина не робила жодного разу ін'єкцій краси... Я шокована, мам. Мені дуже пощастило... Ти навчила мене багато чому. Скоро в тебе День народження, і я не зможу бути з тобою через графік. Але я хочу, щоб ти знала, що ти для мене найдорожча людина в світі, ти моє серце. З тобою легко, весело, цікаво, надійно та попри все добре! Ти маєш величезну жагу до життя, і я вчуся цьому в тебе кожен свій день! Я щиро вважаю, що такої, як ти, більше немає. Дякую за те, що обрала мене, моя неймовірна Наталочка", – написала співачка.

Відео дня
Скріншот Instagram
Скріншот Instagram

Також KOLA поділилася інцидентом, який стався з нею в аеропорту. За словами співачки, її зупинили співробітники та не хотіли пропускати в аеропорт через її надто молодий вигляд. Вони думали, що артистці немає 16 років.

"Мене нещодавно не пропускали в аеропорту, бо думали що мені немає 16 років і чому я без батьків. Ну все логічно в принципі", – розповіла виконавиця.

Нагадаємо, раніше Міша Крупін та KOLA розповіли про складнощі у стосунках в новому кліпі "Тюльпани".

Вас також можуть зацікавити новини: