Міша Крупін та KOLA  презентували пісню про кохання "Тюльпани" / кадр з кліпу

Екс-лідер гурту "Корупція" Міша Крупін та популярна співачка KOLA вперше заспівали у дуеті. Виконавці презентували нову ліричну пісню "Тюльпани" про складнощі у стосунках та кохання. Також артисти представили кліп до композиції. 

За словами KOLA, новий трек – це історія про пошук гармонії та кохання заради майбутнього. Співачка каже, що вони з Крупіним намагалися відтворити пару, в якій ще є кохання, проте вони розуміють, що разом бути не можуть. 

"Ця пісня розповідає про те, як любов може поєднувати людей, попри всі труднощі та конфлікти. Як важливо пам’ятати хороші моменти у стосунках і вміти вчасно розібратися у ситуації для збереження найголовнішого — справжнього кохання. Я дуже задоволена результатом нашої роботи з Мішею і щиро сподіваюся, що слухачі відчують той настрій і ті емоції, що ми заклали у пісню", – висловилася про роботу з Мішею виконавиця. 

Міша Крупін та KOLA / кадр з кліпу

Як відомо, днями Крупін розірвав співпрацю з музичним лейблом PAPA MUSIC. Тож, тепер він будує сольну кар'єру і в ному кліпі постав у незвичному для себе амплуа. Музикант розповів, що створити ліричну пісню йому запропонувала KOLA, але він не вагаючись погодився.

"Коли KOLA запропонувала заспівати разом "Тюльпани", я не сумнівався жодної хвилини. Ми дуже різні виконавці, і мені здалося, що для цієї пісні це найкраще рішення. Вона ж якраз про конфлікт і про пошуки спільної мови, якоїсь точки зіткнення. На цьому контрасті ми і зіграли. Впевнений, багато кому це відгукнеться", – вказав Міша.

Реакція слухачів

  • "Це вау, я би дала Колі нагороду "Найкращий прогрес", як мінімум року, кожна пісня це інший рівень. Дуже круто, голос в дуеті звучить абсолютно інакше з Крупіним"
  • "Одна з найгарніших пісень та один з найгарніших відеокліпів, які я коли-небудь чув та бачив у своєму житті! Ви вкотре показали, що українська музика - це світовий рівень!"
  • "Будь-який дует, де є Кола просто приречений на успіх. Цей чистий голос, як кришталь неперевершено"
  • "Дуже крута колаба! Міша такий незвичний і одночасно класний у романтичному образі! Не знаю, чия це була ідея, та вона дуже класна"

Нагадаємо, раніше співачка KOLA у кліпі "Salut papa" розповіла про відсутність батька у її житті.

Вас також можуть зацікавити новини: