Фото інстаграм Олега Михайлюти 

Лідер гурту "ТНМК" Олег Михайлюта, який виступає під сценічним псевдонімом Фагот, заговорив про мобілізацію відомих людей. Він також різко відреагував на слова співака Олега Скрипки, який відхрестився від питань стосовно служби артистів на фронті

Фагот, який з початку повномасштабного вторгнення приєднався до добровольчого батальйону "Реванш", зазначив, що варто вміти захищатися усім чоловікам. 

"Ніхто з нас не обирав шлях стати вбивцею. Коли йдуть вбивати тебе – треба брати в руки зброю. Це стосується абсолютно всіх", - наголосив музикант в інтерв'ю виданню Gazeta.ua.

Відео дня

А на висловлювання Скрипки щодо того, що він "баяніст, якому недоречно ставити питання про мобілізацію", Михайлюта різко відповів так: 

"Так ніхто не фронтовик! То, що – нам просто віддати країну в руки ворогу? Ясно, що є люди більш дотичні до військової справи і мають до того хист. Однак треба розуміти, що зараз кожен чоловік в Україні повинен вміти захищати себе, своїх близьких, рідне село чи місто. Не вмієш поводитись зі зброєю чи керувати дроном - йди вчись".

Нагадаємо, раніше Олег Михайлюта розповів про болісну втрату під час війни. 

Вас також можуть зацікавити новини: