Свій танець пара виконувала на подвір'ї будинку Фреймут / скріншот

Хворі на коронавірус українська телеведуча Ольга Фреймут та її партнер Ілля Падзіна виступили в першому ефірі оновленого сезону "Танців з зірками".

Утім, через хворобу і необхідність ізоляції свій танець пара виконувала на подвір'ї будинку Фреймут, передає ТСН.

Читайте такожAlyona Alyona запалила на шоу "Танці з зірками": Кухар викликала її на батл (відео)

Вона розповіла, що наразі ні в неї, ні у її партнера по паркету немає температури й почуваються вони досить непогано. А оскільки вони довго готувалися, то не змогли пропустити ефір і не станцювати фокстрот.

Романтичний танець пара виконала під пісню "Спи собі сама" гурту "Скрябін".

Судді високо оцінили виступ пари, відзначивши легкість та ніжність ведучої.

"Я аплодую стоячи. Олю, ти така ніжна, така бліденька, така недосяжна, як квітонька едельвейсу. Я благала Боженьку, щоб раптом під час танцю ти не зомліла. Сьогоднішні ваші танці були як пейзажі Ренуара. Вони були насичені палітрою надлегких торкань. Дякую вам", - прокоментувала виступ ведучої Катерина Кухар.

А Влад Яма оцінив жагу до участі у шоу пари, навіть попри хворобу.

"Молодці, що станцювали. Танець він взагалі лікує, а якщо на свіжому повітрі, то я думаю, що тим більше. Дійсно було дуже тендітно, але хочеться побачити вас справжніми, танцюючими саме тут. Повертайтеся!", - сказав Яма.

Григорій Чапкіс також залишився задоволений фокстротом пари.

У підсумку пара отримала досить високий бал від суддів - 26.

Зазначається, що, на відміну від Ольги Фреймут, інша учасниця, яка захворіла на COVID-19, Дар'я Петрожицька на паркет шоу так і не змогла вийти. Наразі зірка ще активно бореться із захворюванням.

Танці з зірками: новини