Олексій Суханов планує найближчим часом знову навідатися до ТЦК / Скріншот Instagram

Відомий український ведучий, зірка проєкту "Говорить вся країна" Олексій Суханов розповів про похід у ТЦК. Телеведучий зізнався, що він був не вдалим, оскільки йому не вдалося оновити свої військові дані.

Олексій Суханов розповів, що коли він прийшов до військкомату, то побачив там чимале скупчення людей. За його словами, він простояв у черзі деякий час, але так і не потрапив до ТЦК, тому що поспішав на роботу. Тому вирішив навідатися до структури іншим разом.

"Я ще не ходив (у ТЦК – УНІАН), у мене була спроба, але велика черга. Вони по декілька годин лише працюють. А як це можна встигнути? Я приїхав, а вони о дев'ятій відчиняються, а там вже з восьмої черги. Я приїхав, трішки постояв, зрозумів, що я не встигаю. Що я можу зробити, якщо в мене зйомки? Я ж не можу зірвати цей процес", – зазначив телеведучий.

Олексій Суханов / Скріншот Instagram

Попри першу невдалу спробу, Суханов все ж планує оновити дані у ТЦК. Як поділився Олексій, днями у нього розпочнеться відпустка і тоді він знову піде до військкомату. Шоумен має надію, що наступного разу у нього все вийде.

"Зараз у нас буде відпустка, тоді в мене буде більше вільного часу", – сказав Суханов.

Нагадаємо, раніше Олексій Суханов розповів, як йому пропонували дати хабар за українське громадянство.

Вас також можуть зацікавити новини: