'У нього серйозні проблеми з алкоголем': відомі подробиці арешту Джастіна Тімберлейка

Днями американського співака Джастіна Тімберлейка затримали за водіння автомобіля в нетверезому стані. Зараз же з'ясувалися подробиці інциденту.

За словами правоохоронців, артист порушив одразу кілька правил дорожнього руху. По-перше, він проігнорував знак "Стоп" і "не тримався правого боку проїжджої частини". А, по-друге, через сильне алкогольне сп'яніння він втратив координацію, тому не міг адекватно їхати за кермом.

Як повідомляє Daily Mail, правоохоронець, який зупинив Джастіна, не знав про його світову популярність, тому спілкувався з ним як зі звичайною людиною.

Відео дня

"Джастін сказав собі під ніс: "Це зіпсує тур". Коп відповів: "Який тур?" Джастін сказав: "Світове турне", - цитує слова очевидця джерело.

Також повідомляється, що Тімберлейк ледь стояв на ногах і відмовлявся проходити алкотест.

'У нього серйозні проблеми з алкоголем': відомі подробиці арешту Джастіна Тімберлейка

"Його очі були налиті кров'ю і скляні, з рота виходив сильний запах алкогольного напою, він не міг розподілити увагу, мовлення було сповільненим, він не тримався на ногах і погано проходив усі стандартизовані польові тести на тверезість", - йшлося в судовому документі.

Відомо, що артист провів у відділенні поліції всю ніч. І тільки наступного дня йому висунули звинувачення. Увечері того ж дня відбувся суд, під час якого Джастіну заборонили сідати за кермо протягом року. Сам Тімберлейк свою провину заперечує.

Крім того, за інформацією інсайдера Page Six, у знаменитості серйозні проблеми з алкоголем:

"Це не секрет. Усі знають. У нього справжня проблема з алкоголем. Багато трави, але серйозна проблема з алкоголем, і він приховував і маскував це роками".

Нагадаємо, раніше Джастіна Тімберлейка звинуватили в зраді екскоханої.

Вас також можуть зацікавити новини: