Валентина Хамайко заявила, що у суспільства має бути гідний приклад для наслідування / колаж з фото

Відома українська телеведуча Валентина Хамайко висловилася про репера Потапа та його дружину – співачку Настю Каменських. Вона відповіла, чи буде їм місце в українському шоубізнесі після завершення повномасштабного вторгнення.

Як відомо, нині Потап відсиджується за кордоном і будує свою кар'єру у Європі. Востаннє в Україну він приїздив у жовтні минулого року.

Каменських хоча й частіше буває у рідному Києві, але переважно також живе за межами батьківщини. Вона продовжує підкорювати латиноамериканський музичний ринок.

На питання про те, чи буде місце в Україні реперу та артистці після закінчення війни, Хамайко відповіла однозначно. Вона відверто зізналася, що не хоче бачити цих знаменитостей в Україні та ніколи не вважала їх патріотами. Ведуча додала, що в українців повинен бути гідний приклад для наслідування та чесні лідери думок.

"Ці люди ніколи не були патріотами. Ніколи. І пісні в них, як ми бачимо, патріотичні не складаються. Не пишуться. І зараз ми це бачимо, ну, на обличчя. Навіть якщо хтось дуже старається, воно не заходить взагалі населенню. Я б не дуже хотіла, щоб вони поверталися. Вони називали себе людьми світу. Ну хай у світі й залишаються. Я дуже хотіла, щоб наше суспільство росло те, яке от зараз викристалізовується на своїх цінностях", – наголосила Валентина.

Нагадаємо, раніше Настя Каменських відповіла, чи зраджували її. Співачка розповіла про своє ставлення до цього.

Вас також можуть зацікавити новини: