Настя Каменських не стикалася зі зрадами / Скріншот Instagram

Відома українська співачка Настя Каменських зізналася, чи були зради у її житті, та пояснила своє ставлення до цього.

Виконавиця продовжує презентувати свою нову пісню "Гріхи", яку вона записала разом з артистом Ostrovskiy (Віталій Островський). Так, одним із сенсів композиції є зрада коханої людини. 

Співак поділився, що за життя він мав чимало гріхів, проте яких саме, не розкрив. Натомість Каменських зізналася, що у житті зрад не було. Вона не мала подібного досвіду, тому їй не було за що у пісні "спокутувати гріхи", як це робив Ostrovskiy. Виконавиця каже, що додала у кліп просто своєї "жіночої енергії та пристрасті".

Відео дня
Ostrovskiy і Настя Каменських / Скріншот Instagram

"На щастя, у мене не було такого досвіду (зрад – УНІАН), якщо чесно. На щастя. Але я про це насправді не думала. Тут така штука – як ти ставишся, в принципі, до всього, не тільки до зрад. Основа всього – твої реакції на все, що відбувається з тобою. Якщо ти захочеш поставитися до всього легше, то тобі буде набагато легше. Звісно, ​​наше серце може боліти, коли таке відбувається", – зазначила Настя в ефірі "Нашого радіо".

Нагадаємо, раніше Настя Каменських розповіла про стосунки зі співаком Ostrovskiy. Вона відповіла, чи є між ними щось більше, ніж просто робота.

Вас також можуть зацікавити новини: