Арестович не заперечує, що у нього було багато дружин / колаж УНІАН

Не всім вдається з першого разу побудувати ідеальні відносини на все життя. В Україні є чимало відомих чоловіків, які були одружені не один раз. Хто зі знаменитостей розлучався і знову знаходив нових дружин - розповідає УНІАН.

Дмитро Гордон

Журналіст одружений тричі. Першою дружиною Гордона була жінка Наталя. З нею він прожив у шлюбі 8 років. Другою дружиною журналіста була Олена Сербіна, однак і з нею він не зміг знайти сімейне щастя.

Гордон і Бацман / фото instagram.com/alesiabatsman/

Третя дружина Гордона - Олеся Бацман, молодша за нього на 17 років. Однак саме з нею, як зізнається журналіст, він щасливий. Бацман стала для нього справжнім другом. 

Відео дня

Євген Синельников

Ведучий цього року одружився вдруге. Першою дружиною Синельникова була Олена Голуб, яка є продюсером і співавтором проекту "Орел і решка". Артист і його перша обраниця одружилася ще в молодості, коли були студентами. Разом вони почали знімати свята і рекламу, а потім вирішили створювати шоу про подорожі. У їхньому шлюбі народився син Олексій. Синельников і Голуб прожили в шлюбі близько 20 років, про їх розлучення стало відомо в 2021 році.

Другою дружиною Синелькова стала Наталія Кліпа / фото соцмережі

Другою дружиною ведучого стала продюсер з BADOEVTEAM Наталія Кліпа. Вони одружилися в серпні 2022 року. Церемонію провели в Бучі. 

Володимир Остапчук

Першою дружиною шоумена Володимира Остапчука була Олена Войченко. Вони прожили у шлюбі з 2007 по 2020 роки. У них є спільні діти - дочка Емілія і син Еван-Олександр. 

Владимир Остапчук и Кристина Горняк / Фото - instagram.com

Другою дружиною Остапчука стала нотаріус Христина Горняк. Вони познайомилися в серпні 2019 року на весіллі, де шоумен працював ведучим. Восени 2020 року вони зіграли весілля. Однак через два роки, у жовтні 2022 року, ЗМІ повідомили, що Остапчук і Гірник розлучилися.

Олександр Кривошапко

Співак і волонтер одружений вже двічі. Першою дружиною артиста була танцівниця Тетяна Денисова - екс-суддя "Танцюють всі", яка підтримала РФ і втекла з України після повномасштабного вторгнення. Кривошапко і Денисова одружилися в 2011 році, проте їх шлюб розпався вже через рік.

Першою дружиною Кривошапка була Тетяна Денисова / фото instagram.com/alexanderkrivoshapko

У 2022 році співак одружився вдруге. Його обраницею стала косметолог на ім'я Марія, яка разом з Кривошапко займається благодійністю.

Павло Зібров

Співак Павло Зібров одружився двічі. Його першою дружиною була жінка на ім'я Тетяна, з нею він познайомився в молодості. У шлюбі у них з'явився син Сергій, проте їхні стосунки зруйнувалися через роман. Обраниця Зіброва закрутила інтрижку зі своїм студентом.

Павло Зібров та його друга дружина / фото instagram.com/pavlo_zibrov/

Другою дружиною артиста стала Марія, з нею він живе в щасливому шлюбі і до цього дня. У них є спільна дочка Діана.

Олексій Арестович

Радник офісу президента України є досить потайною персоною і не афішує своє особисте життя. Однак він не заперечує, що у нього було багато дружин.

Арестович та його третя дружина / фото instagram.com/alexey.arestovich

В одному з інтерв'ю Арестович розповів, що у нього є дві колишні дружини, кожна з яких подарувала йому дитину. Зараз він у шлюбі з жінкою на ім'я Анастасія, вони познайомилися в 2014 році.

Нагадаємо, після чуток про розлучення з Остапчуком його дружина заговорила про розставання і зазначила, що "спочатку буде дуже боляче".

Вас також можуть зацікавити новини: