Костянтин Грубич заявив, що не боїться за власне життя і готовий служити / Скріншот Instagram

Відомий український ведучий Костянтин Грубич заговорив про мобілізацію свого 27-річного сина. Телезірка не приховує свого страху, що його рідна людина може опинитися на передовій.

Грубич пригадав сімейну трагедію, яка сталася у 2014 році. Тоді у ДТП трагічно загинула його донька Ольга. Відтак, ведучий знає, що таке втрата дитини, тому зараз переймається за свого сина.

"Боюся, бо ми з дружиною знаємо, що таке втрата дитини... Ми не повинні жити в страху, але ми живемо в цьому. Поки цей процес не почався, я маю на увазі його фронт, от поки страх. Далі буде страх іншого порядку, але вже буде якась визначеність", – зазначив Костянтин.

Знаменитість каже, що він сам готовий піти служити, тому що за своє життя не боїться. Ведучий додав, що приєднався б до лав ЗСУ, якби знав, що так зможе вберегти сина.

"Я взагалі за себе не переживаю, мені навіть цікаво. Ну, знову таки, цікаво: не тому, щоб пости про це писати. А ну якщо вже так станеться, але якби був вибір: я або син, то краще вже я", – заявив Грубич.

Костянтин Грубич з сином / Скріншот Instagram

Телезірка розповів, що наразі син Ярослав живе разом з батьком та матір'ю. У 2014 році він поїхав за кордон на навчання, проте згодом повернувся на батьківщину.

"Він приїхав, він жив без нас дуже рано, він з 14-го року виїхав на навчання в Польщу і не хотів повертатися. Він закінчив там Академію продюсерства", – поділився ведучий.

Нагадаємо, раніше Костянтин Грубич показав фото загиблої в ДТП дочки.

Вас також можуть зацікавити новини: