Костянтин Грубич розповів, скільки заробляє під час війни/ фото інстаграм Костянтина Грубича

Відомий український ведучий Костянтин Грубич зізнався, який заробіток отримує під час війни. 

Він наголосив, що зараз не має права через контракт на роботі говорити про конкретні суми. Проте на піку своєї кар'єри міг отримувати кругленьку суму за місяць, яка зараз дуже зменшилася. 

"Мій пік, коли я знімався у "Знаку якості", був до 6 тисяч доларів. Потім це тривало недовго, кілька місяців, обвалився долар. З 4 став 8 і фактично це поменшало, але була крута зарплата. Зараз проти 6 тисяч доларів мій дохід зменшився вдвічі-втричі", - розповів Грубич в інтерв'ю Славі Дьоміну.

Ведучий наголосив, що має ще додатковий заробіток. А його витрати на місяць можуть становити в середньому 50 тисяч гривень.

"У мене не лише робоча зарплата. Місяць на місяць не доводиться. Приблизно витрачаю те саме. Але це не тільки мої витрати, а родини. До речі, діти мої самі себе забезпечують", - додав він. 

До слова, Костянтин Грубич батько трьох дітей. Проте у 2014 році трагічно загинула його 17-річна донька Ольга. Дівчину збила машина, але досі не можуть знайти винного. Зараз чоловік виховує сина Ярослава та доньку Владиславу. 

Нагадаємо, раніше відома співачка зізналася, де бере гроші на життя під час війни.

Вас також можуть зацікавити новини: