Віталій Козловський живе у старому будинку без ремонту / Скріншот Instagram

Відомий український співак Віталій Козловський, який у червні минулого року мобілізувався до ЗСУ, показав прихильникам реалії свого військового побуту. Виконавець поділився, в який умовах він живе під час проходження служби.

Артист вперше за тривалий час опублікував фото з передової. Нині у його Instagram здебільшого сімейний контент. Однак цього разу він продемонстрував підписникам своє житло. Зокрема, на світлині помітно, що Козловський мешкає у старому будинку без ремонту та з мінімальними зручностями.

Кадр Віталій підписувати не став. Співак-воїн лише жартома залишив позначку дорогого та вишуканого готелю "Triumph Luxury Hotel".

Відео дня
Скріншот Instagram

Що відомо про службу Козловського

Артист приєднався до війська у червні 2023 року. Після мобілізації він служив у лавах Національної гвардії, а пізніше його перевели у склад ЗСУ. Зовсім нещодавно Віталій вступив до складу Національного президентського оркестру при Міністерстві оборони.

За його словами, попри популярність та успішну співочу кар'єру, на передовій у нього немає жодних привілеїв. Козловський – рядовий солдат. Він виконує усі завдання від керівництва, зокрема, виходить у наряди, займається військовою справою нарівні з іншими захисниками.

Нагадаємо, раніше Віталій Козловський розповів, як змінили його життя родина та війна. Артист підбив підсумки року.

Вас також можуть зацікавити новини: