Віталій Козловський розповів, що для нього зараз найголовніше / Скріншот Instagram

Відомий український співак та військовий Віталій Козловський розповів про зміни, які відбулися у його житті за останній рік. Знаменитість поділився, як війна вплинула на нього.

Артист у червні 2023 року отримав повістку і майже одразу став на захист держави зі зброєю у руках. У своєму Instagram Козловський розповів, що зміни зі статусу співака на воїна, були складними для нього.

Спочатку він пройшов військовий вишкіл, потім була служба артилеристом у бригаді швидкого реагування Нацгвардії України "Рубіж". Після цього він приєднався до лав Національного президентського оркестру. Нині Віталій рядовий солдат-водій.

Відео дня

Виконавець поділився світлинами з того етапу, коли тільки починалася його служба, зокрема, фото з ТЦК, лікарні, де він проходив ВЛК та перші кадри з фронту.

Скріншот Instagram
Скріншот Instagram
Скріншот Instagram

Також Козловський отримав ще один новий статус – він вперше став батьком. Співак багато років мріяв про сім'ю, тому він побрався з піарницею Юлією Бакуменко, яка в лютому 2024 року народила йому сина Оскара. Хлопчика вже навіть встигли похрестити. Віталій показав фото з того дня.

Віталій Козловський з дружиною та сином / Скріншот Instagram

Артист додав, що за рік його цінності та погляди на буденні речі змінилися. Тепер в пріоритеті у нього сім'я.

"Як в мене за рік змінилося життя… Інші цінності, погляди, пріоритети. Перш за все тепер – моя дитина, мій синочок, моя дружина, моя родина. А рівно рік назад у цей день я сидів в ТЦК і підписував документ з путівкою в невідомість… (і жах). Не забуваймо, в який час живемо. Цінуймо кожну мить, проведену з рідними. Дякую, що поруч", – написав Козловський.

Нагадаємо, раніше Козловський показав фото з хрещення сина і розповів, хто із зірок став хрещеними Оскара.

Вас також можуть зацікавити новини: