Слава Дьомін відповів, чи піде воювати / фото інстаграм Слави Дьоміна

Український ведучий Слава Дьомін зізнався, як ставиться до мобілізації та чи готовий піти на фронт.

39-річний чоловік відповів, що вже ходив у територіальний центр комплектування для оновлення даних. Проте поки не зміг пройти всю процедуру через великі черги. 

"Я кілька разів намагався оновити дані. В мене не вийшло, тому що великі черги. Тому я зараз чекаю, коли трошечки спадуть усі ці черги. Бо я просто не маю фізично часу стояти там по 3-4 години. Тому я чекаю, але я готовий, це закон", - сказав ведучий в інтерв'ю РБК-Україна і згадав, що подібна ситуація трапилася з ведучим Анатолієм Анатолічем. 

Відео дня

Також Дьомін чесно сказав, що хвилюється за власне майбутнє і не хотів би йти на фронт. Проте, якщо це станеться, то він не збирається тікати чи вигадувати якісь неправдиві схеми.  

"А який вихід? Ну, бояться всі, так, це чесно. Всі бояться смерті, всі бояться війни. Але якщо так станеться, ховатися або втікати за кордон не буду, це точно не про мене", - наголосив Слава.

Нагадаємо, раніше відомий український телеведучий Костянтин Грубич чесно зізнався, чому боїться мобілізації свого дорослого сина.

Вас також можуть зацікавити новини: