Раміна зізналася, що бачиться з бойфрендом лише на передовій / Фото Скріншот Instagram

Відома українська блогерка і журналістка Раміна Есхакзай розповіла про свого нового бойфренда. За словами Раміни, її коханий - військовослужбовець і зараз він перебуває на фронті у лавах ЗСУ.

Журналістка відверто відповіла, що бачиться з чоловіком рідко. Закохані зустрічаються переважно на передовій, куди Есхакзай часто приїжджає на зйомки для свого YouTube-каналу та допомоги військовим.

Скріншот Instagram

Раміна поділилася, що остання зустріч з військовим була кілька днів тому. Блогерка зізналася, що розцінює ці стосунки для себе як серйозні, попри відстань:

Якщо зустріч на передовій можна вважати за побачення, то кілька днів тому. Є військовий, з яким у мене присутній романтичний підтекст. Ми з ним зустрічаємося на передовій, бо він там служить. Мені вже 32 роки. І коли я розпочинаю стосунки, то вони вже серйозні. Час покаже звісно, але я вирішила спробувати.

До слова, Раміна поки що не хоче розкривати особу свого коханого. Журналістка пояснила, що зробить це після закінчення повномасштабної війни. Крім того, вона не може показати бойфренда в рамках безпеки.

Нагадаємо, раніше Раміна Есхакзай заявила, що хоче усиновити дитину. Блогерка розповіла, дитину якого віку хоче взяти в свою сім'ю.

Вас також можуть зацікавити новини: